Medaliki srebrne – idealną pamiątką

Przykładem charakterystycznego podarunku na Chrzest Święty może okazać się medalik srebrny. W ofercie wielu sklepów jest wiele ich wzorów, ale ten wybrany przez matkę chrzestną lub ojca chrzestnego, opatrzony grawerem może stać się prezentem jedynym w swoim rodzaju.

Grawerowane medaliki srebrne

Srebrnych medalików jest wiele, przedstawiają one różne motywy, ale te które są oferowane przez sklepy z dewocjonaliami nadają się głównie na prezenty z okazji Chrztu lub Pierwszej Komunii. Wybrany medalik może być tylko zwykłą błyskotką ale medalik z personalizowany będzie największym skarbem i pamiątką jedyną w swoim rodzaju.
Dzisiaj, tak jak i przed laty można na srebrnym medaliku wygrawerować każdą treść, może to być data, imię i nazwisko lub pamiątkowe zdanie czy sentencja. Tego rodzaju prezenty są strzeżone pilnie i są wielkim skarbem osób, które takie medaliki otrzymały. https://www.meritohurt.pl/srebro-medaliki-krzyzyki-lancuszki/srebro-medaliki-srebrne.html

Idealna pamiątka

Zakup medalika na prezent, a następnie wygrawerowanie na nim odpowiedniej treści pamiątkowej czyni taki przedmiot idealną pamiątką na wiele lat. Czasami widzimy jak dorosłe osoby noszą z ogromnym pietyzmem zwykłe, srebrne medaliki z przeszłości. Mimo, że sztuka jubilerska z roku na rok projektuje coraz to nowsze modele medalików, czasami te z chrztu, sprzed wielu lat stają się największym skarbem.
Srebrne medaliki są idealnym prezentem na chrzest dziecka, jest to prezent bardzo popularny, ale jego indywidualizm może sprawić, że będzie to jedyny taki medalik na całym świecie.

Comments are closed.