Dewocjonalia podkreślające bliskość wiernego z Bogiem

Różańce, ikony, płaskorzeźby, obrazki srebrne i drewniane, gromnice, aniołki, figurki świętych czy szopki bożonarodzeniowe to tylko niektóre akcesoria podkreślające bliskość osób wierzących z Bogiem. Te istotne elementy są obecne w większości domów katolickich rodzin.  

Różańce i srebrne obrazki – idealne dewocjonalia dla osób wierzących

Od dawien, dawna  na rynku nie brakuje różnorodnych akcesoriów towarzyszących  każdej wierzącej osoby.

Różaniec to jeden z najważniejszych symboli podkreślających bliskość  z Bogiem. W niezwykle bogatej ofercie można znaleźć zarówno tradycyjne dziesiątki różańca jak i bransoletki czy koronki pokoju. Akcesoria te są wykonane w różnorodnej kolorystyce oraz z różnych materiałów takich jak: drewno, drzewo oliwne, plastik oraz szkło.

W ostatnim czasie ogromną popularnością wśród dewocjonaliów cieszą się srebrne obrazki z postaciami świętych. Są one wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz z dbałością o szczegóły.

Idealnie nadają się zarówno do powieszenia na ścianie jak i do postawienia w wybranym miejscu.

Srebrny obrazek z aniołkiem to idealny pomysł na prezent komunijny, który z pewnością ucieszy obdarowaną osobę.

Figury sakralne, ikony i  płaskorzeźby zdobiące każde wnętrze

Figura czy ikona Matki Boskiej Fatimskiej, Chrystusa Zmartwychwstałego i  Michała Archanioła to przedmioty doskonale podkreślające w każdej wierzącej rodzinie ich głęboką wiarę.

Niemniej oryginalnie prezentują się pięknie, ręcznie wykonane płaskorzeźby przedstawiające wizerunek Jezusa Dobrego Pasterza czy Świętą Rodzinę.

Sklep liturgiczny – tam jest ogromny, zatem każdy wierny może znaleźć idealne akcesoria podkreślające jego bliskość z Bogiem.

Comments are closed.